Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
| Производитель | |
| Вес | 0.64 грамм |
| Материал | EVA |
| Тип | |
| Цвет | Black |
| Внутрішня висота під пристрій | 274 мм |
| Зовнішні розміри | 417 x 290 x 41 мм |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 386 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
[[ getCurrentDecimal('2006') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2006') ]] ₴