Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
| Виробник | |
| Вага | 0.64 г |
| Матеріал | EVA |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Внутрішня висота під пристрій | 274 мм |
| Зовнішні розміри | 417 x 290 x 41 мм |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 386 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
Особливості:
- Чохол з ударостійкого пресованого матеріалу EVA призначений для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16"
- Завдяки широкому асортименту колірних рішень і унікальному оздобленню в стилі ременя безпеки ви будете відмінно виглядати з цією сумкою в автомобілі
- Товстий шар ущільнювача захищає і надійно фіксує пристрій, не дозволяючи йому бовтатися в сумці
- Дизайн «розкладачка» і наявність вентиляційних каналів дозволяють використовувати нетбук, не виймаючи його із чохла, без ризику перегріву
- Підбиті ручки та знімний ремінь через плече для комфортного перенесення
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Case Logic 16" Attache QNS-116 Black (3201244)
[[ getCurrentDecimal('2006') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2006') ]] ₴