Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
| Производитель | |
| Вес | 0.53 грамм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Зовнішні розміри | 405х290х65 мм |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Призначення | жіночі |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 275 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
[[ getCurrentDecimal('741') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('741') ]] ₴