Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
| Виробник | |
| Вага | 0.53 г |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Зовнішні розміри | 405х290х65 мм |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Призначення | жіночі |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 275 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
Легка сумка для ноутбука Continent 15.6 CC-072, з вертикальним завантаженням. Дана модель не тільки надійно захистить мобільну техніку, але і стане чудовим аксесуаром. Виріб виконано з практичних, високоякісних матеріалів з використанням сучасних, перевірених технологій. Потовщені стінки значно пом'якшують удари і поштовхи під час транспортування ноутбука в громадському транспорті. Крім основного відділення для ноутбука є відсік для документів.
Призначення: класичні Призначення: молодіжні Призначення: жіночі Тип сумки: сумка Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6" Спосіб закриття: блискавка Кількість основних відсіків: 1 Матеріал: поліестер Внутрішня ширина під пристрій: 380 мм Внутрішня висота під пристрій: 275 мм Зовнішні розміри: 405х290х65 мм Додатковий боковий захист: потовщені стінки Вага: 0.53 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Continent 15.6" CC-072 Black (CC-072Black)
[[ getCurrentDecimal('741') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('741') ]] ₴