Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
| Производитель | |
| Вес | 0.41 грамм |
| Материал | |
| Цвет | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.4 " |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Зовнішні розміри | 450 x 290 x 40 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
0.0
Всего отзывов:0
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴