Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
| Виробник | |
| Вага | 0.41 г |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.4 " |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Зовнішні розміри | 450 x 290 x 40 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black (SB-179) виготовлена з матеріалу Ripstop Nylon, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу. Завдяки поліамідному покриттю, сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Перевагою цієї моделі є внутрішній захист відділення для ноутбука подвійними подушками. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука є зовнішня кишеня для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Призначення: класичні Тип сумки: сумка Рекомендований розмір ноутбуку: 17.4 " Спосіб закриття: блискавка Кількість основних відсіків: 1 Матеріал: нейлон Матеріал: поліестер Внутрішня ширина під пристрій: 430 мм Внутрішня висота під пристрій: 280 мм Зовнішні розміри: 450 x 290 x 40 мм Вага: 0.41 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴