Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Світлодіодна стрічка OEM ST-24-2835-60-NW-20-V2 нейтральний білий, негерметична, 1м
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Світлодіодна стрічка OEM ST-24-2835-60-NW-20-V2 нейтральний білий, негерметична, 1м
| Производитель | |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-24-2835-60-NW-20-V2 нейтральний білий, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Размер | 8х2 мм |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 480 Lm |
| Потребляемая мощность | 4,8 Вт/м |
| Температура світла | 4500 K (Біле світло) |
| Срок службы | 35000 ч |
Читать полностью
Сховати
Описание Світлодіодна стрічка OEM ST-24-2835-60-NW-20-V2 нейтральний білий, негерметична, 1м
Світлодіодна стрічка B-LED 24V 2835-60 NW застосовується при монтажі декоративного підсвічування стель у житлових приміщеннях. Застосовуваний у цій моделі тип діодів SMD2835 дозволяє домогтися м'якого та максимально рівномірного освітлення. Кількість світлодіодів на одному метрі – 60 шт, напруга живлення – 24 В постійного струму.
Тон світіння виробу – нейтральний, відповідний кольоровій температурі 4500 К. Питома споживана потужність становить 4,8 Вт/м, а світловий потік дорівнює 80 лм. Кути розсіювання променів досягають 120°.
У кожній котушці міститься 5 метрів стрічки. Кратність її різу – 5 см. Розміри моделі: ширина – 8 мм, товщина – 2 мм. Клас захисту – IP20. Виріб належить до стандартної категорії якості та розраховане на термін служби близько 35 тисяч годин. Заводська гарантія – 12 місяців.