НазваСвітлодіодна стрічка OEM ST-24-2835-60-NW-20-V2 нейтральний білий, негерметична, 1м
Робоча напругаDC 24V
Размер8х2 мм
Световая отдача100 Lm/W
Світловий потік, Lm480 Lm
Потребляемая мощность4,8 Вт/м