Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | інше |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | оверсайз |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 17см |
Читать полностью
Сховати
Описание Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто — стильна модель для поціновувачів трендового street-style. Вільний прямий крій забезпечує комфорт у носінні та формує розслаблений силует, а м’який трикотаж приємний до тіла й підходить на щодень.
Кругла горловина та опущені пройми підкреслюють актуальний оверсайз-формат, а прямий низ додає лаконічності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0