Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | інше |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | оверсайз |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 17см |
Читати повністю
Сховати
Опис Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто — стильна модель для поціновувачів трендового street-style. Вільний прямий крій забезпечує комфорт у носінні та формує розслаблений силует, а м’який трикотаж приємний до тіла й підходить на щодень.
Кругла горловина та опущені пройми підкреслюють актуальний оверсайз-формат, а прямий низ додає лаконічності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Трикотажна футболка оверсайз із принтом авто - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0