Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR макс. вага 5 кг/білий+зелений (SCK-900BGR)
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.4 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з чашею |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | кг |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал чаші | пластик |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Особливості | автовідключення |
| Габарити | 205 х 175 х 40 мм |
| Колір | зелений |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR макс. вага 5 кг/білий+зелений (SCK-900BGR)
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR макс. вага 5 кг/білий+зелений (SCK-900BGR)
[[ getCurrentDecimal('506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('461') ]] ₴