Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR макс. вага 5 кг/білий+зелений (SCK-900BGR)
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.4 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з чашею |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | кг |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал чаші | пластик |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Особливості | автовідключення |
| Габарити | 205 х 175 х 40 мм |
| Колір | зелений |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR макс. вага 5 кг/білий+зелений (SCK-900BGR)
Бажаєте досягти на кухні досконалості у приготуванні своїх страв? Намагайтеся дотримуватися максимальної точності рецептури. Це стало можливим завдяки використанню суперсучасних технологій. Сучасні кухонні ваги Ardesto SCK-900BGR з електронним керуванням дозволяють досягти максимальної точності зважування, яка досягає одного грама. Електронні кухонні ваги, які дозволяють витримувати максимальні навантаження п'ять кілограмів, забезпечені зручним і практичним LCD-дисплеєм. Завдяки цьому процес приготування їжі стане максимально простим і точним. Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR мають додаткові переваги, завдяки чому їх використання стане для вас максимально простим і зручним. Серед них: автообнулення, автовідключення за 120 секунд, наявність індикатора заряду батареї.
Тип: електронні Конструкція: з чашею Максимальна вага зважування: 5 кг Градація: 1 г Одиниці вимірювання: г Одиниці вимірювання: кг Матеріал корпуса: пластик Матеріал чаші: пластик Тип керування: сенсорне Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Індикація низького заряду батареї: так Живлення: батарейка Елемент живлення: CR2032 Особливості: автовідключення Габарити: 205 х 175 х 40 мм Вага: 0.4 кг Колір: зеленийВідгуки та питання про - Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR макс. вага 5 кг/білий+зелений (SCK-900BGR)
[[ getCurrentDecimal('506') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('461') ]] ₴