Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
| Производитель | |
| Назначение | офісні |
| Виробник GPU | nVidia |
| Графічний процесор | GTX 750 Ti |
| Відеопам'ять | 2 ГБ |
| Тактова частота GPU | 1020 МГц |
| Частота пам'яті | 5400 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| DisplayPort | немає |
| DVI | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Рекомендований БЖ | 300 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Розгін | немає |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Довжина відеокарти | 170 мм |
| Підтримка UHD | 4K |
| Підтримка VR | немає |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
0.0
Всего отзывов:0
Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
[[ getCurrentDecimal('6094') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6094') ]] ₴
