Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
| Виробник | |
| Призначення | офісні |
| Виробник GPU | nVidia |
| Графічний процесор | GTX 750 Ti |
| Відеопам'ять | 2 ГБ |
| Тактова частота GPU | 1020 МГц |
| Частота пам'яті | 5400 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| DisplayPort | немає |
| DVI | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Рекомендований БЖ | 300 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Розгін | немає |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Довжина відеокарти | 170 мм |
| Підтримка UHD | 4K |
| Підтримка VR | немає |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
Arktek GTX 750 Ti 2Gb — це скромна, але надійна відеокарта, яка, хоча і не призначена для ігор з високою роздільною здатністю або вимогливих застосунків, все одно знаходить своє місце в офісних або домашніх ПК. Вона добре підійде для ситуацій, коли не потрібно великих обчислювальних потужностей, але потрібно під'єднати кілька моніторів. Характеристики Arktek GTX 750 Ti 2Gb ● Процесор. В основі відеокарти знаходиться графічний процесор NVIDIA GeForce GTX 750 Ti. Він має 640 потокових процесорів і працює на частоті до 1085 МГц. Що забезпечує достатню продуктивність для офісної роботи або побутових завдань, таких як перегляд відео або ігор до 2018 року. ● Пам'ять. Відеокарта оснащена 2 Гб GDDR5 пам'яті, що працює зі швидкістю 5400 МГц і використовує 128-бітну шину. Це сприяє швидкому обміну даними між графічним ядром і чипами пам'яті. ● Відеовиходи. Карта пропонує один порт HDMI, один порт DVI-D і один порт VGA. Це дає змогу під'єднувати монітори з різними інтерфейсами, зокрема й застарілі без додаткових перехідників. ● Розміри. Завдяки своїм невеликим розмірам, Arktek GTX 750 Ti 2Gb підходить для компактних систем, де кожен міліметр має значення. Вона займе мінімум місця в корпусі. ● Енергоспоживання. Для роботи відеокарти достатньо блока живлення потужністю від 300 Вт. Вона не має роз'ємів для додаткового живлення і споживає до 60 Вт енергії в складних завданнях. Охолодження Arktek GTX 750 Ti 2Gb За відведення тепла від GPU і пам'яті відповідає двох вентиляторна система з великим алюмінієвим радіатором для його кращого розподілу. Arktek GTX 750 Ti 2Gb є надійним вибором для тих, хто шукає бюджетну відеокарту з прийнятною продуктивністю. Виробник GPU: nVidia Графічний процесор: GTX 750 Ti Відеопам'ять: 2 ГБ Тактова частота GPU: 1020 МГц Частота пам'яті: 5400 МГц Шина пам'яті: 128-біт Тип пам'яті: GDDR5 DisplayPort: немає DVI: 1 HDMI: 1 VGA: 1 Type-C: немає Живлення відеокарти: без дод. живлення Рекомендований БЖ: 300 Вт і більше Кількість займаних слотів: 2 слота Розгін: немає Тип охолодження: активне охолодження Кількість вентиляторів: 2 Довжина відеокарти: 170 мм Підтримка UHD: 4K Підтримка VR: немає DirectX: 12 Підсвічування: немає Призначення: офісні Інтерфейс: PCI Express 3.0 Форм-фактор: повнопрофільна
Відгуки та питання про - Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта GeForce GTX 750 Ti, Arktek, 2Gb GDDR5, 128-bit, VGA/DVI-D/HDMI, 1020/5400 MHz (AKN750TiD5S2GH1)
[[ getCurrentDecimal('6087') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6087') ]] ₴
