Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
| Производитель | |
| Назначение | ігрові |
| Виробник GPU | nVidia |
| Серія | GAMING TRIO |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Тактова частота GPU | 2625 МГц |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
| Шина пам'яті | 192-біт |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| DisplayPort | 3 |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Довжина відеокарти | 338 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | RGB |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
0.0
Всего отзывов:0
Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
[[ getCurrentDecimal('49727') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('49614') ]] ₴
