Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
| Виробник | |
| Призначення | ігрові |
| Виробник GPU | nVidia |
| Серія | GAMING TRIO |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Тактова частота GPU | 2625 МГц |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
| Шина пам'яті | 192-біт |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| DisplayPort | 3 |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Довжина відеокарти | 338 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | RGB |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
Створена для досконалості. Відеокарта MSI Gaming Trio — це поєднання безстрашності та потужності. Вона забезпечує високу продуктивність в іграх і творчості, доповнюючи це стильним дизайном і передовими технологіями охолодження. Це надійний інструмент для геймерів, які прагнуть до перемоги. Gaming Trio, продовжуючи традиції MSI, поєднує в собі пристрасть геймерів і сучасний дизайн з яскравим підсвічуванням, чіткими лініями та гострими гранями. М'яке світіння, що проходить через матову поверхню та емблему дракона, наповнює пристрій неймовірною енергією. Система охолодження Tri Frozr 4. Сучасні вентилятори з поліпшеним контролем повітряного потоку та інноваційними рішеннями в області терморегуляції забезпечують ефективне охолодження відеокарт. Ці технології не тільки знижують рівень шуму, але і значно підвищують загальну продуктивність пристрою. В результаті користувачі отримують стабільну роботу своїх систем навіть в найвимогливіших умовах. Ваша креативна перевага з ШІ. Інтеграція передових технологій штучного інтелекту дозволяє автоматизувати складні процеси, покращувати якість зображення і прискорювати роботу з мультимедійним контентом. Відеокарта підтримує ШІ-оптимізацію, яка робить творчість і ігри ще більш захоплюючими та продуктивними. Революційні технології RTX. RTX — це платформа нового покоління для повного трасування променів і нейронного рендерингу, які кардинально змінюють підхід до ігор і створення контенту. Понад 700 ігор і додатків використовують RTX для реалізації неймовірної графіки та високої продуктивності, доповнюючи їх новими AI-функціями, такими як DLSS Multi Frame Generation. Підтримка DLSS 4. DLSS — це революційний набір нейронних технологій рендерингу, який використовує штучний інтелект для збільшення частоти кадрів, зменшення затримок і поліпшення якості зображення. Остання версія DLSS 4 включає нове покоління Multi Frame Generation, покращену Ray Reconstruction і Super Resolution, що забезпечує відмінну картинку при будь-яких навантаженнях і роздільних здатностях. Повне трасування променів з нейронним рендерингом. Використання повного трасування променів в реальному часі дозволяє досягти небувалої реалістичності зображень. Архітектура Blackwell розкриває можливості нейронного рендерингу, який прискорюється за допомогою новітніх графічних ядер і технологій AI, забезпечуючи динамічні та кінематографічні кадри в найскладніших ігрових ситуаціях. Оптимізація з NVIDIA Reflex 2. Технології Reflex оптимізують графічний процес для максимальної чуйності, що дозволяє поліпшити точність прицілювання і швидкість реакції в змагальних іграх. Reflex 2 з технологією Frame Warp зменшує затримку, покращуючи стабільність при відтворенні динамічних сцен і прискорюючи відгук в умовах високого навантаження. Виробник GPU: nVidia Серія: GAMING TRIO Графічний процесор: RTX 5070 Відеопам'ять: 12 ГБ Тактова частота GPU: 2625 МГц Частота пам'яті: 28000 МГц Шина пам'яті: 192-біт Тип пам'яті: GDDR7 DisplayPort: 3 DVI: немає HDMI: 1 VGA: немає Type-C: немає Живлення відеокарти: 16-pin Рекомендований БЖ: 650 Вт і більше Кількість займаних слотів: 3 слота Розгін: OC Тип охолодження: активне охолодження Кількість вентиляторів: 3 Довжина відеокарти: 338 мм Підтримка UHD: 8K DirectX: 12 Підсвічування: RGB Призначення: ігрові Інтерфейс: PCI Express 5.0 Форм-фактор: повнопрофільна
Відгуки та питання про - Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта GeForce RTX 5070, MSI, GAMING TRIO OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2625/28000 MHz, 16-pin (G5070-12GTC)
[[ getCurrentDecimal('49727') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('49614') ]] ₴
