Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
| Производитель | |
| Назначение | ігрові |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія | GAMING |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Тактова частота GPU | 3320 МГц |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| DisplayPort | 2 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Рекомендований БЖ | 450 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Довжина відеокарти | 281 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
0.0
Всего отзывов:0
Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
[[ getCurrentDecimal('32733') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('32733') ]] ₴
