Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
| Виробник | |
| Призначення | ігрові |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія | GAMING |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Тактова частота GPU | 3320 МГц |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| DisplayPort | 2 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Рекомендований БЖ | 450 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Довжина відеокарти | 281 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD) Виробник GPU: AMD Серія: GAMING Графічний процесор: RX 9060 XT Відеопам'ять: 16 ГБ Тактова частота GPU: 3320 МГц Частота пам'яті: 20000 МГц Шина пам'яті: 128-біт Тип пам'яті: GDDR6 DisplayPort: 2 DVI: немає HDMI: 1 VGA: немає Type-C: немає Живлення відеокарти: 8-pin Рекомендований БЖ: 450 Вт і більше Кількість займаних слотів: 3 слота Розгін: OC Тип охолодження: активне охолодження Кількість вентиляторів: 3 Довжина відеокарти: 281 мм Підтримка UHD: 8K DirectX: 12 Підсвічування: немає Призначення: ігрові Інтерфейс: PCI Express 5.0 Форм-фактор: повнопрофільна
Відгуки та питання про - Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта Radeon RX 9060 XT, Gigabyte, GAMING OC ICE (White Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3320/20000 MHz, 8-pin (GV-R906XGAMINGOCICE-16GD)
[[ getCurrentDecimal('32733') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('32733') ]] ₴
