Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
| Производитель | |
| Вес | 0.9 кг |
| Цвет | White/Grey |
| Потужність | 1200 Вт |
| Постійна подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Регульована стійка | немає |
| Комплектація | насадка-щітка, тканинна насадка |
| Вішак із затискачами | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Розміри | 28 х 15 х 14 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
[[ getCurrentDecimal('1305') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1305') ]] ₴
