Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | White/Grey |
| Потужність | 1200 Вт |
| Постійна подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Регульована стійка | немає |
| Комплектація | насадка-щітка, тканинна насадка |
| Вішак із затискачами | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Розміри | 28 х 15 х 14 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
Вертикальний відпарювач MAGIO MG-327 це сучасний пристрій, що дає змогу прасувати одяг і домашній текстиль, не витрачаючи багато зусиль. Також він швидко й ефективно дасть змогу обробити гарячою парою одяг, очищаючи та дезінфікуючи його. Відпарювачем неможливо пошкодити навіть найтоншу та примхливу тканину — ні синтетичну, ні натуральну. Виріб стикається тільки з парою. Потужність становить 1200 Вт, що є запорукою високої швидкості прасування. Відпарювач має сучасний дизайн. Продуктивність подання пари становить 20 грамів на хвилину, що дає змогу розпрасувати навіть найскладніші складки. Вертикальний відпарювач із таким набором можливостей неабияк полегшить життя, особливо, якщо в будинку діти. Потужність: 1200 Вт Постійна подача пари: 20 г/хв Об'єм резервуару для води: 260 мл Матеріал підошви: нержавіюча сталь Регульована стійка: немає Комплектація: насадка-щітка, тканинна насадка Вішак із затискачами: немає Захист від перегрівання: є Розміри: 28 х 15 х 14 см Вага: 0.9 кг Колір: White/Grey
Відгуки та питання про - Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
0.0
Всього відгуків:0
Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для автоматичного безперервного випускання пари
[[ getCurrentDecimal('1305') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1305') ]] ₴
