Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
Читать полностью
Сховати
Описание Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Вільна однотонна футболка з прямим фасоном — базова річ із стильним акцентом. Кругла горловина та опущені плечі створюють розслаблений силует, а прямий низ додає лаконічності та універсальності моделі.
Контрастні вишиті написи спереду надають футболці індивідуальності й сучасного настрою, роблячи її помітною деталлю образу без зайвої перевантаженості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0