Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
| Производитель | |
| Вес | 4.2 кг |
| Тип управления | кнопкове |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Уровень шума | 63 децебел |
| Тип | вбудована |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 178 м3/годин |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 120 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 55 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | метал |
| Лампи | LED |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
0.0
Всего отзывов:0
Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
[[ getCurrentDecimal('5505') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5504') ]] ₴