Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
| Виробник | |
| Вага | 4.2 кг |
| Тип управління | кнопкове |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип | вбудована |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 178 м3/годин |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 120 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 55 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | метал |
| Лампи | LED |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
Тип - вбудована, в шафу, 178 м3/годин, 120 Вт, 1, відведення повітря і рециркуляція, ширина корпусу - 55 см, Діаметр вентиляційної труби - 120/150 мм, - алюмінієвий, Тип управління - кнопкове, Матеріал корпусу - метал, Лампи - LED, 63 Дб, 4.2 кг, чорний Тип: вбудована Тип монтажу: в шафу Продуктивність: 178 м3/годин Кількість двигунів: 1 Потужність: 120 Вт Режим роботи: відведення повітря і рециркуляція Ширина корпусу: 55 см Діаметр вентиляційної труби: 120/150 мм Фільтри: алюмінієвий Тип управління: кнопкове Кількість швидкісних режимів: 3 Дисплей: немає Таймер: немає Автоматичне вкл/викл (сенсор): немає Матеріал корпусу: метал Лампи: LED Особливості: зворотній клапан Особливості: можливість встановлення вугільного фільтра Рівень шуму: 63 Дб Вага: 4.2 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
0.0
Всього відгуків:0
Витяжка кухонна Hansa OMC6242BH
[[ getCurrentDecimal('5505') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5504') ]] ₴