Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал виготовлення | Кремній |
| Стан | Новий |
| Тип діода | Стабілітрон |
| Призначення діода | Обмежувальний |
| Максимальна потужність розсіювання | 0.34 Вт |
| Мінімальна напруга стабілізації | 3.51 В |
| Номінальна напруга стабілізації | 3.9 В |
| Максимальна напруга стабілізації | 4.29 В |
| Страна происхождения | СССР |