Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Колір | |
| Розміри | 271.3 x 53.2 x 20.2 мм |
| Потужність | 48 Wh |
| Напруга | 10.8V |
| Кількість комірок | 6cells |
| Ємність | 4400mAh |
| Країна виробництва | Китай |
| P/N сумісних акумуляторів | 31CR19/652 |
| Вид | ліцензійний |
| Виробник | PowerPlant |
| Вага | 0,313 кг |
| Тип | Li-Ion |
| Гарантия | 12 |
| Страна-производитель товара | Китай |