Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MAKITA |
| Вага | 28 кг |
| Тип акумулятора | |
| Тип акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Ємність акумулятору | 5 А / ч |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | |
| Тип | |
| Комплектація | |
| Комплектація | |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | |
| Стан | |
| Рекомендована площа | 800 м² |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | |
| Тип травозбірника | |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | |
| Тип приводу коліс | |
| Мульчування | |
| Мульчування | |
| Тип приводу | |
| Тип приводу | |
| Викид скошеної трави | Выброс в травосборник|Задний выброс |
| Матеріал деки | |
| Матеріал деки | |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування |