Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 23 кг |
| Тип акумулятора | |
| Тип акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А / ч |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 1030 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Довжина | 1540 мм |
| Тип | |
| Тип | |
| Комплектація | |
| Комплектація | |
| Час роботи від акумулятора | 26 хв |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | |
| Стан | |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Тип травозбірника | |
| Тип травозбірника | |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Мульчування | |
| Мульчування | |
| Тип приводу | |
| Тип приводу | |
| Викид скошеної трави | Задний выброс|Выброс в травосборник|Боковой выброс |
| Матеріал деки | |
| Матеріал деки | |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування |