Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кількість акумуляторів / батарей | 0 шт. |
| Вага зовнішньої упаковки | 0,3 кг |
| Номінальна напруга | 18 В/пост.струму |
| Вага обладнання без акумулятора | 2,9 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина пропила в дереві, макс. | 255 мм |
| Довжина ходу | 28 мм |
| Вага обладнання з акумулятором | 3,6 кг |
| Довжина | 443 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Тримач інструменту | Швидкозмінний тримач |
| Частота холостого ходу, мін. / макс. | 0-3200 об/хв |