Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Анкер для гіпсокартону W-MH/S M8x80мм 68мм
| Виробник | |
| Покриття | Оцинкований |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 13 мм |
| Мін. товщина деталі, що прикріплюється (da) | 16-32 мм |
| Довжина втулки (lHü) | 68 мм |
| Довжина гвинта | 80 мм |
| Діаметр отвору в деталі, що прикріплюється (d f) | 9 мм |
| Тип різьби x діаметр анкера | M8 |
| Типове позначення | W-MH/S |
| Глибина отвору (t) - умова | Довжина дюбеля + 5 мм |
| Виконання | З гвинтом із шестигр. головкою |
| Матеріал | Сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Анкер для гіпсокартону W-MH/S M8x80мм 68мм
Надійне рішення для кріплення обладнання у стінах із порожнинами. З гвинтом із шестигранною головкою.
- Чудова утримуюча здатність завдяки розпірним елементам з великим радіусом контакту
- Проста установка за допомогою відповідних плоскогубців
- У комплекті з гвинтом із шестигранною головкою та метричним різьбленням
- Фланець із фіксатором запобігає обертанню в отворі
- Гвинт можна послабити без шкоди для утримуючої сили
Примітка:
- Стандартний гвинт, що входить до комплекту анкера, можна замінити іншим кріпильним елементом з метричним різьбленням того ж розміру після розширення анкера, наприклад гаком з різьбленням, вушком, гвинтом зі спеціальною головкою, нержавіючим гвинтом A2/A4, різьбовим стрижнем і т.д. .
- Для твердих поверхонь, таких як плитка, виступи на борту (фіксатор проти обертання) повинні бути спрямовані прямо.
Відгуки та питання про - Анкер для гіпсокартону W-MH/S M8x80мм 68мм
0.0
Всього відгуків:0