Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Анкер для гіпсокартону W-MH/SH-K M6x70мм 53мм
| Виробник | |
| Покриття | Оцинкований |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 12 нм |
| Мін. товщина деталі, що прикріплюється (da) | 5-16 мм |
| Довжина втулки (lHü) | 53 мм |
| Діаметр отвору в деталі, що прикріплюється (d f) | 6 мм |
| Довжина гвинта | 70 мм |
| Тип різьби x діаметр анкера | M6 |
| Типове позначення | W-MH/SH |
| Глибина отвору (t) - умова | Довжина дюбеля + 5 мм |
| Виконання | З коротким гвинтовим гаком |
| Матеріал | Сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Анкер для гіпсокартону W-MH/SH-K M6x70мм 53мм
Надійне рішення для кріплення обладнання в стінах з порожнинами. З гвинтом з гаком. Чудова утримувальна здатність завдяки розпірним елементам з великим радіусом контакту Проста установка за допомогою відповідних плоскогубців У комплекті з гвинтом з шестигранною головою і метричною різьбою Фланець з фіксатором запобігає обертання в отворі Гвинт можна послабити без шкоди для утримуючої сили Примітка Стандартний гвинт, що входить в комплект анкера, можна замінити іншим кріпильним елементом з метричної різьбою того ж розміру, після розширення анкера, наприклад гаком з різьбою, вушком, гвинтом зі спеціальною головою, нержавіючим гвинтом A2/A4, різьбовим стрижнем і т.д. Для твердих поверхонь, таких як плитка, виступи на борту (фіксатор проти обертання) повинні бути спрямовані прямо.
Відгуки та питання про - Анкер для гіпсокартону W-MH/SH-K M6x70мм 53мм
0.0
Всього відгуків:0