Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Покриття | Оцинкований |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 12 нм |
| Мін. товщина деталі, що прикріплюється (da) | 16-32 мм |
| Діаметр отвору в деталі, що прикріплюється (d f) | 6 мм |
| Довжина втулки (lHü) | 66 мм |
| Довжина гвинта | 87 мм |
| Тип різьби x діаметр анкера | M6 |
| Типове позначення | W-MH |
| Глибина отвору (t) - умова | Довжина дюбеля + 5 мм |
| Виконання | З коротким гвинтовим гаком |
| Матеріал | Сталь |