Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Анкер латунний 6x20/M5
| Виробник | |
| Глибина анкерування (h s) | 20 мм |
| Довжина анкера (l) (l) | 20 мм |
| Глибина отвору (t) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Діаметр отвору в деталі, щоприкріплюється (d Bau) | 5,5 мм |
| Мінімальна товщина основи (d) | 50 мм |
| Крайова відстань (a r) | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 6 мм |
| Міжосьова відстань (a) | 60 мм |
| Макс. товщина деталі, що прикріплюється (d a) - умова | Залежно від довжини гвинта |
Читати повністю
Сховати
Опис Анкер латунний 6x20/M5
З внутрішньою метричною різьбою, для бетону і повнотілої цегли Латунний анкер з внутрішньою різьбою Поверхня з насічками для високої міцності утримання При закручуванні гвинта/різьбової шпильки з метричною різьбою анкер розширюється і фіксується в основі Стійкість до корозії Мінімальна глибина кріплення Мінімальні міжосьові відстані і відстані до краю Підходить для наскрізного монтажу Застосовується без установочного інструменту Економічне кріплення для застосування поза приміщеннями
Відгуки та питання про - Анкер латунний 6x20/M5
0.0
Всього відгуків:0