Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Анкер рамний металевий WU-L 8x132мм 100мм TX20
| Виробник | |
| Покриття | Оцинкований |
| Діаметр анкера | 8 мм |
| Макс. товщина деталі, що прикріплюється (t fix) | 100 мм |
| Довжина анкера (l) (l) | 132 мм |
| DIN | 18056 |
| Глибина анкерування (h nom) | 30 мм |
| Глибина отвору (h 1) | 35 мм |
| Номінальний діаметр бура (d 0) | 8 мм |
| Діаметр отвору в деталі, що прикріплюється (d f) | 8,5 мм |
| Біта | TX20 |
| Тип приводу | Внутрішній TX |
| Тип голови | головка з висувним корпусом |
| Матеріал | Сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Анкер рамний металевий WU-L 8x132мм 100мм TX20
Для монтажу вікон у всі тверді матеріали, малий діаметр голови для профілів з канавкою з вузьким дном. Гвинт з круглою головою, привід TX20 Швидкий економічний наскрізний монтаж Установка без натягу з інтервалом Стопорний кулачок для порожнистих профілів і як пристрій запобігання обертання Малий діаметр свердління, швидке свердління бетону Анкер рамний металевий для легких навантажень Дуже добре підходить для використання з бетоном, кладкою з твердого каменю, поверхнями з натурального каменю Гільза: Листова сталь, покриття Al / Zn Гвинт: Сталь, біле цинкування Конус: Литво з цинкового сплаву Примітка Рекомендації по установці / Асоціація гарантії якості RAL: Кріплення повинно надійно витримувати всі звичайні сили, що впливають на вікно і конструкцію. Це означає, що загальне навантаження повинне розраховуватися з урахуванням, наприклад навантаження на вікно, вітрового навантаження і робочого навантаження (див. DIN 1055). Діючі будівельні норми вказують, що при плануванні будівель і їх компонентів необхідно забезпечити відсутність небезпек для життя і здоров'я людини та ризиків для громадської безпеки. Кріплення вікон має відповідати цим критерієм
Відгуки та питання про - Анкер рамний металевий WU-L 8x132мм 100мм TX20
0.0
Всього відгуків:0