Анкер зі шкіркою і гайкою М10/12*120 цинк жовтий (пач 5 шт.) APRO SRTR10121201
продано - 0 шт.
0 шт.
Код: 053493 Довжина: 135 Висота: 23 Паковання: 2.4 Вага: 0.472 Гарантійний термін: не передбачено виробником Матеріал: сталь Діаметр: 12 мм Розмір “під ключ“: 14 мм Покриття: цинк жовтий Назва: Анкер з кожухом і гайкою М10/12*120 цинк жовтий (пач 5шт) APRO Розмір різьби: М10 Діаметр отвору: 12 мм Вид різьби: неповна Тип різьби: метрична Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт До якої основи: для щільних повнотілих основ Товщина закріплюваного матеріалу (max): 55 мм Вага теоретична 1 шт.: 84.6 г Довжина кожуха: 105 мм Довжина: 120 мм