Анкер зі шкіркою і гайкою М10/12*180 цинк жовтий (пач 5 шт.) APRO SRTR10121801
продано - 0 шт.
0 шт.
Код: 065231 Довжина: 220 Висота: 17 Паковання: 0.2 Вага: 0.634 Гарантійний термін: не передбачено виробником Матеріал: сталь Діаметр: 12 мм Розмір “під ключ“: 14 мм Покриття: цинк жовтий Назва: Анкер з кожухом і гайкою М10/12*180 цинк жовтий (пач 5шт) APRO Розмір різьби: М10 Діаметр отвору: 12 мм Вид різьби: неповна Тип різьби: метрична Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт До якої основи: для щільних повнотілих основ Товщина закріплюваного матеріалу (max): 115 мм Вага теоретична 1 шт.: 126.8 г Довжина кожуха: 167 мм Довжина: 180 мм