Анкер зі шкіркою і гайкою М12/16*200 цинк жовтий (пач 5 шт.) APRO SRTR12162001
продано - 0 шт.
0 шт.
Код: 078531 Паковання: 1.2 Вага: 1.205 Гарантійний термін: не передбачено виробником Матеріал: сталь Діаметр: 16 мм Розмір “під ключ“: 18 мм Покриття: цинк жовтий Назва: Анкер з кожухом і гайкою М12/16*200 цинк жовтий (пач 5шт) APRO Розмір різьби: М12 Діаметр отвору: 16 мм Вид різьби: неповна Тип різьби: метрична Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт До якої основи: для щільних повнотілих основ Товщина закріплюваного матеріалу (max): 115 мм Вага теоретична 1 шт.: 241 г Довжина кожуха: 182 мм Довжина: 200 мм