Анкер зі шкіркою і гайкою М6/8*120 цинк жовтий (пач 10 шт.) APRO SRTR06081201
продано - 0 шт.
0 шт.
Код: 065230 Довжина: 135 Паковання: 3.5 Вага: 0.364 Гарантійний термін: не передбачено виробником Матеріал: сталь Діаметр: 8 мм Розмір “під ключ“: 10 мм Покриття: цинк жовтий Назва: Анкер з кожухом і гайкою М6/8*120 цинк жовтий (пач 10шт) APRO Розмір різьби: М6 Діаметр отвору: 8 мм Вид різьби: неповна Тип різьби: метрична Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт До якої основи: для щільних повнотілих основ Товщина закріплюваного матеріалу (max): 75 мм Вага теоретична 1 шт.: 36.4 г Довжина кожуха: 113 мм Довжина: 120 мм