Анкер зі шкіркою і гайкою М8/10*180 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO SRTR08101801
продано - 0 шт.
0 шт.
Код: 054987 Довжина: 225 Висота: 28 Паковання: 1.5 Вага: 0.88 Гарантійний термін: не передбачено виробником Матеріал: сталь Діаметр: 10 мм Розмір “під ключ“: 13 мм Покриття: цинк жовтий Назва: Анкер з кожухом і гайкою М8/10*180 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO Розмір різьби: М8 Діаметр отвору: 10 мм Вид різьби: неповна Тип різьби: метрична Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт До якої основи: для щільних повнотілих основ Товщина закріплюваного матеріалу (max): 130 мм Вага теоретична 1 шт.: 85.9 г Довжина кожуха: 170 мм Довжина: 180 мм