Анкер зі шкіркою та гайкою М8/10*120 цинк жовтий (пач 10 шт.) APRO SRTR08101201
продано - 0 шт.
0 шт.
Код: 053488 Довжина: 135 Висота: 28 Паковання: 0.2 Вага: 0.624 Гарантійний термін: не передбачено виробником Матеріал: сталь Діаметр: 10 мм Розмір “під ключ“: 13 мм Покриття: цинк жовтий Назва: Анкер з кожухом і гайкою М8/10*120 цинк жовтий (пач 10шт) APRO Розмір різьби: М8 Діаметр отвору: 10 мм Вид різьби: неповна Тип різьби: метрична Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт До якої основи: для щільних повнотілих основ Товщина закріплюваного матеріалу (max): 70 мм Вага теоретична 1 шт.: 54.6 г Довжина кожуха: 110 мм Довжина: 120 мм