Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп Сімейний 160х220 см чорний (2800004482226)
Немає в наявності
Код:003001735
Характеристики Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп Сімейний 160х220 см чорний (2800004482226)
| Виробник | |
| Ширина | 8 мм |
| Матеріал | TPE (термопластичний еластомер) |
| Колір | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
| Колiр | чорний |
| Матерiал | сатин страйп |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | сiмейний |
| Розмiр пiдковдри | 160х215 см |
| Розмiр простирадла | 240х260 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Тип малюнку | однотонний |
| Упаковка | пвх |
Читати повністю
Сховати
Опис Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп Сімейний 160х220 см чорний (2800004482226)
Сатин-страйпова постільна білизна від SoundSleepTM Серія: Silken Матеріал: сатин-страйп (100% бавовна) Щільність: 145 г/м2 Колір: чорний Підодіяльник: на запах Наволочки: на запах Упаковка: пвх Країна реєстрації бренду: Україна Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп Сімейний 160х220 см чорний (2800004482226). Постільна білизна виготовлена зі 100% бавовняного сатин-страйпу. Цей матеріал забезпечує надійне зчеплення з поверхнею, запобігаючи ковзанню. Він також відомий своєю ніжною текстурою, що не викликає алергічних реакцій. Комплект створено з натуральних волокон, що робить його гігроскопічним і дихаючим: він вбирає та відводить зайву вологу зі шкіри, забезпечуючи максимальний комфорт під час сну. Завдяки своїй низькій теплопровідності, сатин зберігає тепло взимку і приємно прохолодний влітку. Розміри та комплектність: Сімейний: підковдра 160х220 см -2шт, простирадло 240х260 см -1шт, наволочка 50х70 см - 2шт.
Відгуки та питання про - Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп Сімейний 160х220 см чорний (2800004482226)
0.0
Всього відгуків:0
Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп Сімейний 160х220 см чорний (2800004482226)
[[ getCurrentDecimal('3846') ]] ₴