Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 140 мм |
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Mercusys AC12G
Немає в наявності
Код:002130697
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами