Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | NETIS |
| Вага | 153 г |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | Статична IPv6-маршрутизація |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 85 мм |
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Netis N5 3G/4G MU-MIMO AC1200Mbps Router w/USB
В наявності
Код:002149762
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами