Маркетплейс твоєї Країни![]()
Бездротовий маршрутизатор Tenda AC10
В наявності
Код:003567596
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Tenda AC10
| Виробник | |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | Сумісність з технологією UPnP |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 141.5 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Бездротовий маршрутизатор Tenda AC10
AC1200 двохдіапазонний wifi смарт-маршрутизатор
З процесором на 1 ГГц, AC10 демонструє чудову потужність для обробки даних і збереження енергії. Він добре працює з підключеннями пропускною спроможністю від 50М, 100М або 200М до 1000М, що дозволяє насолоджуватися плавними відео високої чіткості й іграми.
Гігабітні порти для максимальної продуктивності wi-fi мережі AC10 - це високопродуктивний Wi-Fi маршрутизатор, розроблений з повноцінними гігабітними портами WAN і LAN, не обмежує швидкості при роботі з більш швидкою пропускною спроможністю оптичного волокна.
Потужний wi-fi сигнал у двох діапазонах Завдяки новому стандарту 802.11ac wave 2.0, AC10 забезпечує одночасну двохдіапазонну швидкість передачі даних до 1167 Мбіт/с. Технологія підвищення потужності бездротового сигналу як на 2,4 ГГц, так і на 5 ГГц розширює зону покриття Wi-Fi, а технологія Beamforming+ робить Wi-Fi-сигнал AC10 доступним за кількома стінами.
Відгуки та питання про - Бездротовий маршрутизатор Tenda AC10
[[ getCurrentDecimal('1496') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1496') ]] ₴