Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Тип антени | Фіксована незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPS |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 107 мм |
Характеристики Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C54
В наявності
Код:002150589
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами