Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка Beamforming |
| Оперативна пам'ять | 256 MB |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | потужні |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 186 мм |
| Вага | 1960 г |
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Xiaomi Mi AIoT WiFi 6 Router AX3200 Global (DVB4314GL)
Немає в наявності
Код:003569700
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами