Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер Ardesto HBK-1601BR
Немає в наявності
Код:002148233
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Ardesto HBK-1601BR
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Імпульсний режим | |
| Матеріал корпусу | |
| Колка льоду | |
| Колір | чорний сріблястий |
| Ємність склянки | 0.6 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | занурювальний |
| Також шукають | для коктейлів |
| Склянки і інші ємності | мірний стакан |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Функції | змішування |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Габарити | 425 х 66 х 66 мм |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Особливості | ергономічна ручка |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Ardesto HBK-1601BR
Преміальний ручний блендер занурювального типу для швидкого подрібнення інгредієнтів та приготування різноманітних соусів та напоїв. У комплектацію входять насадки для змішування, подрібнення, збивання, а також мірний стакан на 600 мл.
- Корпус із високоякісної нержавіючої сталі
- Soft-touch покриття ручки
- 6 лез із нержавіючої сталі з титановим напиленням, що гарантує гостроту лез протягом усьому періоду експлуатації
- Вибір швидкості обертання шляхом затиснення фунціональної клавіші
- LED-індикація вибраного режиму швидкості на верхній частині ручки
Відгуки та питання про - Блендер Ardesto HBK-1601BR
0.0
Всього відгуків:0