Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 700 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 300 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 380 х 64 х 64 мм |
Характеристики Блендер Ardesto HBL-1430
Немає в наявності
Код:002148496
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами