Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер Bosch MMB6141B
Немає в наявності
Код:002624615
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Bosch MMB6141B
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | трітан |
| Колір | чорний |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Кількість оборотів в хвилину | 30000 об/хв |
| Функції | імпульсний режим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 41 х 23 х 19.6 см |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Bosch MMB6141B
Продуктивність
- Потужний мотор: 1200 Вт, до 30000 Об/хв
- Чаша блендера з тритану 2 л (корисний об'єм 1,5 л), з прискорювачами потоку
- Високоякісні леза ножа ProEdge з нержавіючої сталі виробництва Німеччини
- Аксесуари придатні до миття в посудомийній машині (крім аксесуарів з електроприводом)
- 2 швидкісних режими роботи та імпульсний режим
- Високоякісний корпус з АБС-пластику
- Чаша блендера з тритану: не б'ється, стійка до смаків та запахів
- Усі пластикові частини не містять бісфенол А
Відгуки та питання про - Блендер Bosch MMB6141B
0.0
Всього відгуків:0