Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер Bosch MSM4B624
В наявності
Код:003670747
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Bosch MSM4B624
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 1.4 кг |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | чопер |
| Кількість оборотів в хвилину | 15000 об/хв |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | захист двигуна від перегрівання |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | захист від розбризкування |
| Габарити | 38.5 х 7.8 х 5.7 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Bosch MSM4B624
Продуктивність
- Потужність: 1000 Вт
- Високопродуктивний мотор
- Довговічне керамічне з'єднання
- Система Quattro-Blade з AntiSplash
- Динамічний контроль швидкості для інтуїтивно зрозумілого налаштування швидкості за допомогою вашої руки
- Блокування ввімкнення для зручного використання
- Ергономічна ручка з неслизьким покриттям
- Проста зміна аксесуарів із легким Eject-/ Click механізмом
- Аксесуари придатні до миття в посудомийній машині (крім аксесуарів з електроприводом)
- Якісний пластиковий корпус
- Корпус розроблений для легкого ремонту
- Керамічне з'єднання
- Міцна ніжка блендера з нержавіючої сталі
- Усі пластикові деталі, що контактують з продуктами, не містять бісфенолу А
- Ніжка блендера з нержавіючої сталі з системою QuattroBlade
- Подрібнювач для зелені, горіхів, сиру, м'яса та інших продуктів (корисний об'єм 500 мл)
- Насадка з подвійним вінчиком з нержавіючої сталі для збивання вершків, білків або замішування легкого тіста
- Мірна склянка для змішування
Відгуки та питання про - Блендер Bosch MSM4B624
0.0
Всього відгуків:0