Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блендер Bosch MSM4W421
Немає в наявності
Код:003155581
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Bosch MSM4W421
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 1.3 кг |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Кількість оборотів в хвилину | 15000 об/хв |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 385 х 78 х 57 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Bosch MSM4W421
Система QuattroBlade
Чотири надзвичайно гострі леза з нержавіючої сталі забезпечують чудові результати подрібнення, гладку консистенцію та легке змішування навіть твердих інгредієнтів.
Керамічне з’єднання
Муфта ручного блендера виготовлена з технічної кераміки. Від того керамічний конектор дуже міцний.
Надійна продуктивність.
Відмінні властивості матеріалу гарантують, що потужність двигуна передається системі лопатей без зношування - для надійної роботи змішування протягом усього терміну служби.
Змінюйте аксесуари одним кліком
Затисніть кнопку з двох боків блендера та зніміть ніжку. Щоб встановити інший аксесуар просто встановіть блендер до кліку.
Bosch - німецькі стандарти якості
Блендери Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.